СПЕЦПРЕДЛОЖЕНИЯ:
ISROTEL DEAD SEA 5*Deluxe / 1215$
Тур в MAXX ROYAL KEMER 5* / 3482$
Мертвое море. Marriott 5* / 1282$
Весь мир
Сегодня: 16.12.18
Логин:
Пароль:
Регистрация  |  Забыли пароль?
Весь мир Весь мир
Весь мир
Весь мир

Все о стране


Курорты страны


Отели ИталияВесь мир
Найдите нас на Facebook

Турагентство » Страны » Италия » Тур "Подих Риму" new

Тур "Подих Риму" new

Тип тура: Автобусные туры
Цена: 385 €

или по телефону 8 (044) 353-57-57

Зарегистрируйся на сайте получи скидку 3% на данный тур

Тур "Подих Риму!"

9
днів


Відчуй подих вічного Риму, античних Помпей та романтичної Флоренції...

Львів -Будапешт -Сентендре -Клагенфурт-Флоренція -Рим -Неаполь -Помпеї -Ватикан -Венеція -Хевіз -Токай -Львів

 

Початок туру:  

Всі дороги таки ведуть до Риму! Екскурсійний тур в древній Рим.

 

· Незабутні екскурсії величним і помпезним Римом.

· Флоренція і Венеція в вартості туру.

· Можливість відвідати легендарні Помпеї і Неаполь.

· Лише 1 нічний переїзд!

І подарунок від фірми:

· подарунок на згадку про тур в Рим;

· пішохідна екскурсія по старовинному Львову.

Початок туру

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

22

5, 19, 28*

3, 17

21

5*, 19*, 26*

2*, 9*, 16*

20

4, 18, 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

 

 

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський. Читати далі »
14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Переїзд до Будапешту. Чудовим знайомством із містом дляВас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини
Поселення в готель та ночівля.

 

Сніданок.
9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! Читати далі »
Вільний час.
13:00 – екскурсія в Сентендре(15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент. Читати далі »
Виїзд до Австрії.
Ночівляв транзитному готелі на території Угорщини.

 

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїздпо території Австрії.
Приїзд до Клагенфурта. Відвідання музею «Світ в мініатюрі» (12,5€). Оглянути будівлю Опери в Сіднеї, відвідати лондонський Тауер, сфотографуватися на фоні Бранденбургських воріт лише за півдня? Побачити Париж? Знову побачити пізанську вежу? Це можливо! Унікальний атракціон являє собою колекцію пам'яток зі всього світу, вірніше їх зменшених копій. Перед відвідувачами парку постають понад 170 моделей найвидатніших творів з 45 країн світу. Читати далі
Вільний час.
Рекомендуємо відвідати замок Хохостервіц(20€). На стрімкій скелі за 14 оборонними воротами споглядає в далечінь висока постать замку. Хохостервіц й досі дихає середньовіччям – похмурим, суворим, та все ж по-справжньому особливим у своїй красі. Неприступні вежі, товсті стіни, високі фортечні мури переносять крізь віки пам’ять про ті далекі часи. Найцінніші скарби – зброя, лицарські обладунки, дорогоцінні прикраси зберігають у музеї під пильним оком лицаря-велетня. Жодна хвиля загарбників не минула цих благословенних місць, та ніхто й ніколи не міг ними заволодіти… Читати далі »
Поселення в готель та ночівля.

 

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія«Колиска мистецтва» Ви побачите шедеври архітектури – Кафедральний собор Санта-Марія дель Фьорі, дзвіницю Джотто, церкву Санта Маргаріта, будинок Данте. Ви відвідаєте усипальню великих людей Італії – церкву Санта Кроче. Палац Юстиції і палац Гонді уразять Вас своєю пишністю. Ви будете захоплені красою палацу Барджелло і лоджією Синьорії. На площі Синьорії знаходиться справжній музей просто неба. Тут представлені роботи Мікеланджело, Донателло, Челліні, Джамолоньї. Ви також відвідаєте Старий палац, побуваєте на Понті Веккіо і побачите Порчелліно, який неодмінно здійснить ваші бажання. Читати далі »
Переїзд у Рим.
УВАГА!ПЕРЕСУВАННЯПОРИМУВИКЛЮЧНОГРОМАДСЬКИМТРАНСПОРТОМ!
Поселення в готель таночівля.

 

Сніданок. Вільний день.
8:30 – –екскурсіяу Неаполь та Помпеї (55€). Найбільш суперечливе місто Італії, в яке або до нестями закохані, або ненавидять. Неаполь – незвичайний, живий і яскравий, де кожен квартал – окреме містечко, кожна вулиця – декорація до яскравого шоу, і все навкруги здається начерками до ще ненаписаної опери. Прожиті віки нагородили місто незліченними скарбами: Археологічний музей, Національний музей і галерея Камподімонте, Монастир Сан Мартіно і мезей Сан Мартіно, Новий Замок, Королівський Палац, капела Сан Дженарро. А десь, глибоко з-під землі чується таємничий подих минулого, де у підземному місті ховаються від світла старовинні ритуальні склепи і святилища, античні печери, середньовічні підземні ходи та секретні тунелі Бурбонів. Тут в єдине ціле поєднується благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і стародавні традиції, святість та порок… Мешканці Неаполя завжди знають як насолодитися життям і запрошують всіх розділити з ними цю радість.
Якщо Ви хочете побачити, як оживає древнє місто, то Помпеї –єдине місце на Землі, де можна поринути у цю магічну капсулу часу, яка перенесе у далекі античні часи. Крокуючи старими вулицями, варто зазирнути у тутешні крамниці, прочитати старовинні написи та помилуватися прекрасними мозаїчними підлогами вілл місцевих патриціїв. Зі стін деяких будинків у далечінь дивляться портрети їх власників. А у глибині великої площі над усіма спорудами височів храм Юпітера, по обидві сторони якого – дві тріумфальні арки. У храмі Аполлону й досі виблискує бронзова фігура цьому богу, а великий амфітеатр, наче завмер в очікуванні на наступні гладіаторські бої.
Повернення у Рим. Читати далі »
Ночівля в готелі.

 

Сніданок.
Оглядова екскурсія по Риму. Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги замінювалися новими, але Рим залишається Римом.Це місто живих і незабутніх образів: вид удосвіта з найвищого пагорба – Яникула, колони і руїни храмів Римського Форуму, купол Собору Св. Петра на фоні яскравих багряних фарб заходу – все це залишає в пам'яті глибокий слід.
«Вічне місто», «Місто на семи пагорбах», «Праматір міст» – якими тільки іменами і епітетами не нагороджували древнє місто за майже три тисячі років його існування. А ще, якщо назву міста – Roma – прочитати навпаки, то вийде Amor – любов, проте, це є просто справедливим збігом. Читати далі »
Вільний час.
Рекомендуємо:екскурсія по Ватикану (30€). Ватикан – унікальне місто-країна, місто-музей з яким нерозривно пов'язана історія Римської імперії. Це наче матеріальне втілення світу духовного, більш чистого і доброго. І не дивно, адже владика тут – релігія. Невипадково навіть все мистецтво підпорядковане єдиній темі і просякнуте священними таїнствами. Тут знаходиться справжня скарбниця творів мистецтв і пам'ятників архітектури, зберігаються реліквії християнства та унікальні творіння найвидатніших майстрів усіх епох. Захоплює подих велич Собору Св. Петра, що є світовим центром католицизму, Собор Св. Івана, Ватиканський (Папський) палац та його кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, безліч музеїв та знаменита на весь світ бібліотека… Звідси напрошується висновок, а чи не тому такий гарний Ватикан і всі твори мистецтва, що вони так чи інакше пов'язані з найпрекраснішим, що є у людині, – з вірою… Читати далі »
Переїздв сторонуВенеції.
Поселення в транзитнийготель та ночівля.

 

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзддо Венеції. Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики». 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски. Читати далі »
Переїзд до Угорщини.
Ночівля в транзитному готелі на території Угорщини.

 

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Хевіз(2400F≈9,5€). В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини та й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою. Тут навіть узимку приємно купатися просто неба – його температура не опускається нижче 22°С, а крізь тріщини у покриві дна просочуються цілющі води 10 різновидів.
Не забудьте рушник та купальний костюм! Читати далі »
ПереїзддоТокаю. Не зрівняти його ні з виноробними районами Франції чи Іспанії, ні, тим більше, з районами американської Каліфорнії. Все тут скромно, мініатюрно, панує інший стиль, інший декор, інший настрій... У бузкових сутінках неспішно тече життя, а благородні лози щедро даруютьсвій сміхотворний сік. Саме тут батьківщина Короля вин та вина королів! Його букет витончений,елегантний, таодночасно – сильний, пряний,насичений, в якому виявляються квітково-медові тони,тони літніх плодів, запашних фруктів та квітучих лугів. У цьому барвистому карнаваліпізнається вся багатюща історія виноробства цілої країни.
Післяневеличкої прогулянки містом –дегустація токайських вин та справжній угорський гуляш! (10€) Переїзд в Україну.

 

Прибуття у Львів (вранці).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові! Читати далі »

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми -30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

ВАРТІСТЬ

Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

До виїзду залишилось...

Дорослі

Діти до 16 років

Більше4 тижнів

385

365

Більше3 тижнів

395

375

Менше3 тижнів

405

385


Доплата за одномісне розміщення – 20€ / ніч.
ЗНИЖКИ:

Знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візишенгенської візи.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на пам'ять про Італію;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер,аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелях ***, сніданки шведський стіл (розміщення у дво-, три-та чотиримісних номерах);
 • супроовід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • проїздгромадським транспортомдо Венеції від місця паркування автобусу та назад – (15€) в обидві сторони;
 • консульський збір 35€ для громадян України.
Звоните и заказывайте этот тур по телефону (044) 353 57 57


Пока что нет отзывов о Тур "Подих Риму" new
Вы можете быть первым.
Оставить отзыв
Ваше имя *:
E-mail :
Ваш отзыв: *

Ещё популярные туры
г. Киев 01103, ул. Киквидзе, 26

Тел.: +38 (044) 353-57-57 многоканальный